O NÁS

Dobrý den,

Jsme rádi, že jste zavítali na náš eshop plný dekorací a doplňků pro domácnost či zahradu.

Mé jméno je Jan Rozprým a společně s manželkou Gabrielou jsme se po koupi bytu a rekonstrukci rozhodli vytvořit krásný a útulný domov, ve kterém se budeme cítit příjemně a pohostíme rodinu, přátelé a známé.

Domácnost zútulňujeme prakticky neustále, jelikož je to nekonečný závod a při objevování spousty krásných dekorací jsme se rozhodli založit eshop, na kterém Vám tyto dekorace budeme moci nabídnout na jednom místě.

Naleznete u nás spoustu dekorací a doplňků pro byt či dům, kuchyňské nádobí pro přípravu dokonalých pokrmů, hrníčky pro vychutnání lahodné kávy či čaje, RETRO dekorace, které Vám připomenou dětství, kdy jsme u babiček na chalupách viděli džbány či smaltované pekáče s krásnými motivy.
Vyberete si u nás dekorace pro ložnici či obývací pokoj. Balkón, terasu či zahradu ozdobíte krásnými květináči nebo soškami a v neposlední řadě také u nás naleznete také sezónní dekorace, abychom si mohli vyzdobit domácnost na Vánoce či Velikonoce a užít si tak ty nejhezčí okamžiky v roce. A mnoho dalšího J

Zboží skladem odesíláme do 24 hodin od Vaší objednávky, abyste zásilku obdrželi co nejdříve.
Po nákupu Vás budeme informovat o průběžném stavu Vaší objednávky emailem a pokud bude potřeba něco upřesnit, zavoláme Vám či napíšeme.

Budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, protože právě ta nám pomáhá naše služby nadále zlepšovat a zajistit tak pohodlný nákup pro Vás – naše zákazníky.

Přejeme Vám příjemný nákup!