Recyklované plasty aneb využití praktičtějším způsobem

Plastů je na naší planetě spousta a jeho rozložitelnost je bohužel proklatě dlouhá. Naštěstí lze již vyrobené plasty recyklovat a následně z nich vyrobit spoustu dalších velice zajímavých výrobků, které tak mohou přece jen přinést užitek.

Co je recyklovaný plast a kde se používá?

Recyklovaný plast se používá ve spoustě odvětví, jmenovitě například odpadní koše v parcích či sedačky na fotbalových stadionech a sportovištích a mnoho dalšího.

Stejně tak jsou vyrobené květináče, které naleznete v naší nabídce. Květináče jsou vyrobeny z již použitého plastu s příměsí prášku z přírodního kamene a díky této obnově mohl vzniknout opět nový a hezčí produkt, který bude mít praktické využití.

V naší nabídce naleznete několik velikostí, typů a barev. Použít je můžete také jako obaly na již vysazené květináče a velmi jednoduše tak zkrášlit terasu, zahradu či balkón.

312040083495_eco6283510_eco627

Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti přírodním vlivům a proto jej můžete využít nejen pro pokojové ale také venkovní rostliny. Nemusíte se tak obávat vyblednutí při letním silném slunečním svitu ani prasknutí během krušné zimy.

A pokud máte raději klasické květináče z keramiky, oceli nebo proutí, celou naši nabídku květináčů a truhlíků naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení