Recyklované plasty aneb využití praktičtějším způsobem

Plastů je na naší planetě spousta a jeho rozložitelnost je bohužel proklatě dlouhá. Naštěstí lze již vyrobené plasty recyklovat a následně z nich vyrobit spoustu dalších velice zajímavých výrobků, které tak mohou přece jen přinést užitek.

Recyklovaný plast se používá ve spoustě odvětví, jmenovitě například odpadní koše v parcích či sedačky na fotbalových stadionech a sportovištích a mnoho dalšího.

Stejně tak jsou vyrobené květináče, které naleznete v naší nabídce. Květináče jsou vyrobeny z již použitého plastu s příměsí prášku z přírodního kamene a díky této obnově mohl vzniknout opět nový a hezčí produkt, který bude mít praktické využití.

V naší nabídce naleznete několik velikostí, typů a barev. Použít je můžete také jako obaly na již vysazené květináče a velmi jednoduše tak zkrášlit terasu, zahradu či balkón.

312040083495_eco6283510_eco627

Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti přírodním vlivům a proto jej můžete využít nejen pro pokojové ale také venkovní rostliny. Nemusíte se tak obávat vyblednutí při letním silném slunečním svitu ani prasknutí během krušné zimy.

Celou nabídku naších květináčů a obalů na květináče, nejen těch z EKO plastu naleznete zde.