Litinové doplňky - doplňky napořád

Litina je materiál, který se používá v řadě odvětví, zejména v průmyslu. Jedná se o směs oceli a uhlíku. Litina je oproti kovanému železu křehká a nedá se tvarovat. Výhodou je však její vysoká pevnost a současně nízký bod tání, proto se výborně odlévá a stává se ještě odolnější vůči korozi. Díky těmto vlastnostem je v současnosti čím dál oblíbenějším materiálem, a využívá se také k sériovému odlévání, které není tolik náročné oproti kovaným materiálům. Není tedy divu, že se tento skvělý materiál objevuje také u spousty pomocníků do domácnosti. Možná se Vám bude zdát první náklad o něco vyšší než u dřevěných či smaltových doplňků, ovšem jak vyplývá z výše uvedených vlastností, zdá se být téměř nezničitelná. Pokud se rozhodnete pro litinové doplňky nebo dekorace, nebudete tedy určitě litovat. Lze předpokládat, že Vám tito pomocníci poslouží už napořád.

A protože i my jsme si tento materiál dost oblíbili, zařadili jsme tyto praktické doplňky do naší nabídky. Pro litinové doplňky a dekorace jsme pro Vás vyčlenili celou jednu sekci. V podkategoriích můžete vybírat také konkrétně, např. litinové podložky nejen pod hrnce. Litinové podložky, které se dají použít nejen v kuchyni, se staly trhákem. Jedná se o nejoblíbenější kuchyňský produkt u nás. Při vaření se z této podložky stane Váš každodenní nezbytný doplněk, který ochrání stůl před vysokými teplotami od horkých hrnců. Pokud zrovna nevaříte, stává se z podložky krásná dekorace. Vybírat můžete i z různých vzorů a tvarů. Někteří klienti tak tyto podložky nakupují právě pouze jako dekoraci do domácnosti, kde se vyjímají zejména pověšené na stěně chalupy.

IMG_0329IMG_0453IMG_0331

Přímo za nutnost pak považujeme pořídit si litinový otvírák na lahve. I pokud nepijete pivo či lahvové limonády, tato praktická věcička z odolné litiny se Vám bude hodit přinejmenším, až k Vám přijde lačná návštěva. Litinové lahvové otvíráky máme také v závěsných provedeních, a zůstanou vždy na svém vytyčeném místě Vám po ruce. Opět lze vybírat ze široké škály motivů, např. roztomilých zvířecích, ale také vtipných a klasických.

IMG_0330

Určitě Vám doporučíme také podívat se do sekce zvonky a klepadla, kde si jistě vyberete zvonky ke dveřím z litiny, které ozvláštní Vaše venkovní prostory.

V neposlední řadě neváhejte omrknout sekci litinových doplňků konzole a věšáky. Díky již uváděné kvalitě materiálu a odolnosti proti teplotám výkyvům a vlhkosti litiny, se vyrábějí také věšáky a konzole vhodné jak pro vnitřní tak venkovní použití. Můžete je tak pověsit jak ve svém interiéru, tak například na verandě nebo venkovních prostorách domu, chaty či chalupy. Litinové konzole můžete upevnit samostatně a zavěsit na ně jiné dekorace např. v podobě hrnečku, můžete je také použít místo věšáku. Nejčastěji však poslouží jako okrasná podpěra pod poličku. Zde potom získáváte doplněk a dekoraci 2v1, protože polička poslouží pro praktické účely, a pod ní se vyjímá dekorativní konzole.
12184511215

Všechny výrobky z litiny naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení